Шановні батьки!

Шановні батьки!
Здорова дитяча посмішка є запорукою щасливого дитинства дитини.
З 07.07.2022 року на базі КНП ММН «МДЛ №2» починає працювати стоматологічний кабінет. Прийом веде лікар-стоматолог дитячий, вищої категорії Афанасьєва Віта Миколаївна.
Запрошуємо дітей у віці до 18 років на профілактичний огляд, який повинна проходити кожна дитина 1 раз на півроку.
ПЕРШЕ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА
Початковий візит до лікаря-стоматолога доцільний, коли прорізуються перші зуби (вік малюка близько 6 місяців). Таке відвідування особливо важливо для маленьких пацієнтів, які часто користуються пляшкою (наприклад, при штучному вигодовуванні). Підвищена увага пояснюється великою ймовірністю появи у них «пляшкового карієсу», швидко і безболісно розвивається до 8 місяців.
ПЕРШЕ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА ПЕРЕДБАЧАЄ:
• поради лікаря по правильному чищенню зубів;
• індивідуальний підбір гігієнічних засобів по догляду за порожниною рота;
• огляд ротової порожнини, перевірку правильності прикріплення вуздечок губ і язика (при наявності аномалій – корекція тяжів);
• раннє виявлення карієсу.
ПІСЛЯ ОГЛЯДУ ПАЦІЄНТУ НАДАЄТЬСЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ
ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА:
1. Знайомство та спілкування із дитячим стоматологом, це дозволяє уникнути страху дитини та появу довіри до дитячого стоматолога.
2. Огляд + рентгенологічне дослідження + консультація стоматолога + словесний опис діагнозу та рекомендації щодо лікування.
3. Огляд + рентгенологічне дослідження + консультація стоматолога + детальний план робіт
Не залежно від обраного типу консультації вкінці огляду ви отримаєте ваш діагноз та рекомендації щодо виправлення цих недоліків. Одразу після консультації ви матимете змогу одразу пройти лікування або записатися на зручний для вас час до спеціаліста та розпочати лікування.
ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО
Наше головне завдання при лікуванні юних пацієнтів – вилікувати зубки та зробити відвідування стоматолога звичною подією у житті дитини.
 
Контактний телефон: 063 625 62 28 з 10.00 – 18.00
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*