Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wordpress-seo domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/www/virtual/mdl2.mksat.net/htdocs/wp-includes/functions.php on line 6114 Лікар-гастроентеролог дитячий - Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська дитяча лікарня №2»

Тищенко Світлана Володимирівна

лікар-гастроентеролог дитячий

Лікар – гастроентеролог дитячий 
Тищенко Світлана Володимирівна

Тищенко Світлана Володимирівна – лікар – гастроентеролог дитячий. У 1987 році закінчила педіатричний факультет Одеського медичного інституту. З 2006 року має вищу кваліфікаційну категорію.

Лікар надає спеціалізовану медичну допомогу дітям, хворим на захворювання органів травлення, а також проводить їх диспансерізацію і санітарно-просвітню роботу з питань профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту та раціонального харчування дітей.

Біль у животі, напевно, найпоширеніший симптом дитячого нездужання, тому батькам в жодному випадку не варто залишати без уваги дитячі скарги. Спочатку необхідно звернутися до сімейного лікаря, який після огляду і обстеження дитини, виставляє попередній діагноз, а потім приймає рішення до якого спеціаліста направити хвору дитину і дає направлення на консультацію. А, якщо, раптом у дитини виникла інтенсивна біль у животі, то треба терміново показати дитину хірургу поліклініки в часи його прийому або Обласної дитячої лікарні, яка працює цілодобово.
На консультацію до гастроентеролога в поліклініці проводиться попередній запис дітей, день і годину відвідування обирають самі батьки.

При первинному зверненні до гастроентеролога, необхідно мати наступні обстеження:
1.Загальний аналіз крові.
2. Загальний аналіз сечі.
3. Копрограма.
4. Кал на яйця глистів і простійші.
5. УЗД органів черевної порожнини.

А також, при собі треба мати медичну карту дитини і направлення на консультацію від сімейного лікаря.
Своєчасне звернення до гастроентеролога і призначене ним лікування, допомагають швидко та ефективно вилікувати хвороби шлунково-кишкового тракту дітей.